www.magonly.com Dijital magazin dergisi

Konsere gelenler ten değil ses görmeli

KONSERİNE GELENLER VÜCUDUNU BEĞENENLER DEĞİL, ŞARKININ SÖZLERİNİ EZBERE SÖYLEYEBİLENLER OLSUN
Pop müziğin çöküşe geçmesinden sonra pop sanatçılarımız yeni şarkı çıkamadıkları için mi, gündemde kalmak için mi, yoksa boş kalınca can sıkıntısından mı acayip paylaşımlar yapıyor. Yoksa pop müziğin yerini Rap müzik mi dolduracak.
Rap müziğin yükselişi ve pop sanatçılarımızı Rap şarkılara bağlamasıyla ülkemizde pop müzik gerileme dönemine girmiş gibi ve yeni şarkı çıkarmayan sanatçılarımız, boş vakitleri olduğunda can sıkıntısından mı, yeni şarkı çıkaramadıkları için mi, yoksa gündemde kalmak için mi acayip sosyal medya paylaşımlarına imza atıyorlar.
Enteresan paylaşımlar yaparak belki gündemde kalabilirler fakat sevenleri onları tenleri ile değil sesi ve şarkıları ile seviyor tenlerini ve şovlarını göstererek belki medyanın önünde olabilirler ama sevenlerini bir bir üzerek vazgeçmeye yönlendirmektedir. Takipte olan fan grupları, sevenleri her ismini tıkladığında bir ten görmek değil, yeni çıkardığın müziği dinlemek istemektedir. Sadece dans şovları veya kendini sex objesi gibi gösterenler için söylemiyorum, söyledikleri, konuştukları cümleler kelimeler ile bir birlerine laf atanlara, birbiri hakkında konuşanlara da sözüm, siz aynı yolda ilerlerken diğerini başka yola itmenin anlamı yoktur yarışacaksan aynı kulvarda yarışacaksın diğerini kötülersen yarında başkası seni kötüleyecektir.
Yeni şarkı çıkaramıyorsan, güzel fotoğraflarınla, güzel sözlerinle gündemde kal, güzel hatırlan yarın yeni bir şarkıda, tekrar kendi sevenlerini kazanmağı değil, yeni sevenler kazanmaya çalış, konserine gelenler vücudunu beğenenler değil, şarkının sözlerini ezbere söyleyebilenler olsun
Mustafa ÖZEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları istektv.com a aittir
Araç çubuğuna atla